Ürün sepete eklenmiştir.
0554 170 18 14 2 Günde Kargo - Kapıda Ödeme - Kredi Kartına 3 Taksit
Bizi Takip Edin:
SEPET 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
ÜRÜN FİLTRELEME

El Sanatları Malzemeleri

            Geçmişten günümüze el sanatları insanların en keyifli hobilerindendir. Giderek çeşitlenerek de son derece göz alıcı eserlerin ortaya çıkarıldığı bir uğraş olarak ek gelir kaynağı olmuştur. El sanatları ile uğraşmayı sevenler için filografi, quilling, origami, seramik ve ahşap oymada aradığınız tüm el sanatları malzemelerini bulacağınız hobitrend, sizleri hayal dünyanızı gerçeğe dönüştüren malzemelerle buluşturuyor.

 En Kaliteli El Sanatları Malzemeleri

            Çivi sanatı olarak bilinen filografi, ahşap veya sunta üzerine çakılan çivilerin tel veya iplerle doldurularak estetik eserlerin ortaya çıkarılmasıdır. Çivi çakma aparatından karga buruna, rengarenk filografi tellerinden yine rengarenk filografi çivilerine kadar tüm malzemeleri hobitrend sizlere en hesaplı fiyatlarla sunuyor.

            Kağıt sanatı olan quilling, rengarenk kağıtların ince şeritler halinde kesilerek kıvrılıp göz alıcı şekillerin ortaya çıkarıldığı bir el sanatıdır. Özel kıvırma aleti, şablonlar ve renkli kağıtlar gerekir. En kaliteli ve en gözde guilling malzemelerini bulacağınız firmamız, sizlere eşsiz kağıt sanatı eserleri oluşturacağınız malzemeler sunarak hayatınızı renklendiriyor.

            Kağıt katlama sanatı olan origami, büyük küçük herkesin sevdiği bir el sanatıdır. Aradığınız renk ve kalitede origami kağıtlarını hobitrend de bulabilir, yaptığınız figürlerle herkesi şaşırtabilirsiniz.

            El sanatları denildiğinde seramik ve ahşap oyma birçok insanın keyifle çalıştığı uğraşlar olarak ilk sıralarda yer alır. Seramik ve ahşap oyma için ihtiyacınız olan marka ürünleri firmamızda bulabilir, doğal kil hamurlarından seramik ve ahşap oyma setlerine kadar her çeşit malzemeyi en hesaplı fiyatlarla hobitrend.com dan temin edebilirsiniz.

Dolina