Menu
Your Cart

Sprey Boyalar

Ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen beyaz boya.Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kolay uygulanabilen dayanıklı ve solmayan kaliteli bir boyadır. Uygulamadan önce kutu iyice çalkalanmalı ve yaklaşık 30 cm uzaktan yüzeye püskürtülmelidir. En az 2 ..
85,00TL
Vergiler Hariç:72,03TL
Ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen, sprey şeklinde altın yaldız boya.Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kolay uygulabilen dayanıklı ve solmayan kaliteli bir boyadır.Uygulamadan önce kutu iyice çalkalanmalı ve yaklaşık 30 cm uzaktan yüzeye püsk..
110,00TL
Vergiler Hariç:93,22TL
Ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen bronz yaldız boya.Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kolay uygulabilen dayanıklı ve solmayan kaliteli bir boyadır. Uygulamadan önce kutu iyice çalkalanmalı ve yaklaşık 30 cm uzaktan yüzeye püskürtülmelidir. En ..
110,00TL
Vergiler Hariç:93,22TL
Ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf vb. her türlü yüzeyde kullanılabilen gümüş yaldız boya.Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kolay uygulabilen dayanıklı ve solmayan kaliteli bir boyadır. Uygulamadan önce kutu iyice çalkalanmalı ve yaklaşık 30 cm uzaktan yüzeye püskürtülmelidir. En a..
110,00TL
Vergiler Hariç:93,22TL
Ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen parlak gümüş(alüminyum) yaldız boya.Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kolay uygulabilen dayanıklı ve solmayan kaliteli bir boyadır. Uygulamadan önce kutu iyice çalkalanmalı ve yaklaşık 30 cm uzaktan yüzeye püs..
110,00TL
Vergiler Hariç:93,22TL
Ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen parlak siyah yaldız boya.Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kolay uygulabilen dayanıklı ve solmayan kaliteli bir boyadır. Uygulamadan önce kutu iyice çalkalanmalı ve yaklaşık 30 cm uzaktan yüzeye püskürtülmelid..
110,00TL
Vergiler Hariç:93,22TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)