Menu
Your Cart

Sprey Boyalar

Cadence Mix Media Ink Sprey Mürekkep Boya - Koyu Turuncu MM 05
son 6 ürün
Cadence Mix Media Ink Sprey Mürekkep Boya 25 mL, su bazlı, yüksek kaliteli, asit içermeyen, kağıt, tuval, ahşap, kil, taş gibi yüzeylerde konsantre renklendirme özelliğine sahip sprey mürekkep boyadır.Gözenekli yüzeyleri kolay ve çabuk şekilde renklendirir.Transparan ve kalıcıdır, renkler kendi ..
19,50TL
Vergiler Hariç:16,53TL
Ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen beyaz boya.Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kolay uygulanabilen dayanıklı ve solmayan kaliteli bir boyadır. Uygulamadan önce kutu iyice çalkalanmalı ve yaklaşık 30 cm uzaktan yüzeye püskürtülmelidir. En az 2 ..
59,50TL
Vergiler Hariç:50,42TL
Ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen, sprey şeklinde altın yaldız boya.Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kolay uygulabilen dayanıklı ve solmayan kaliteli bir boyadır.Uygulamadan önce kutu iyice çalkalanmalı ve yaklaşık 30 cm uzaktan yüzeye ..
75,00TL
Vergiler Hariç:63,56TL
Ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen bronz yaldız boya.Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kolay uygulabilen dayanıklı ve solmayan kaliteli bir boyadır. Uygulamadan önce kutu iyice çalkalanmalı ve yaklaşık 30 cm uzaktan yüzeye püskürtülmelidir. ..
75,00TL
Vergiler Hariç:63,56TL
Ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf vb. her türlü yüzeyde kullanılabilen gümüş yaldız boya.Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kolay uygulabilen dayanıklı ve solmayan kaliteli bir boyadır. Uygulamadan önce kutu iyice çalkalanmalı ve yaklaşık 30 cm uzaktan yüzeye püskürtülmelidir. ..
75,00TL
Vergiler Hariç:63,56TL
Ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen parlak gümüş(alüminyum) yaldız boya.Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kolay uygulabilen dayanıklı ve solmayan kaliteli bir boyadır. Uygulamadan önce kutu iyice çalkalanmalı ve yaklaşık 30 cm uzaktan yüzeye ..
75,00TL
Vergiler Hariç:63,56TL
Ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen parlak siyah yaldız boya.Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kolay uygulabilen dayanıklı ve solmayan kaliteli bir boyadır. Uygulamadan önce kutu iyice çalkalanmalı ve yaklaşık 30 cm uzaktan yüzeye püskürtülme..
59,50TL
Vergiler Hariç:50,42TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)