Ürün sepete eklenmiştir.
0554 170 18 14 2 Günde Kargo - Kapıda Ödeme - Kredi Kartına 3 Taksit
Bizi Takip Edin:
SEPET 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
ÜRÜN FİLTRELEME
EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

Kokulu Taş, Sabun Tozu Fiyatları

Kokulu sabunlar ya da kokulu taşlar hazırlayanlar, bu hobi için ayırdıkları zamanın boşa gitmemesi için mutlaka kalite düzeyi yüksek malzemeler kullanmalıdır. Kategorimiz içerisinde yer alan kokulu taş tozu ve kokulu sabun bazları kaliteli ürün çeşitleri arasından seçiliyor. Bu sayede çatlama, kırılma ya da dökülme gibi sıkıntılara neden olmayan, birbirinden şık ve sevimli kokulu objeler hazırlayabilirsiniz.

Ürün seçenekleri arasında hazır kokulu taş tozu çeşitleri de yer alıyor. Dilediğiniz miktarda kullanarak pratik bir şekilde kokulu taşlar hazırlamanıza yardımcı olan taş tozları kendinden renklendirilmiş olduğundan ekstra bir boya kullanmanıza gerek kalmayabilir. Farklı boyalar ya da kokular ile karıştırarak kendinize özgü kokulara ve renklere sahip çalışmalar da yapabilirsiniz.

Sitemizde satışa sunduğumuz kokulu taş tozu fiyatları oldukça uygun ve bu sayede dilediğiniz adette sipariş verebilirsiniz. Farklı renkler ve farklı kokuları da koleksiyonunuz içerisine eklemek için tek yapmanız gereken uygun fiyatlardan da istifade ederek ürün çeşitlerimizi hemen incelemeye başlamanız olacak. Ayrıca boya ile renklendirebileceğiniz beyaz sabun tozu çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Son derece kolay rendeleyebileceğiniz hazır kalıp şeklindeki ürün modelleri de size farklı çalışmalar yapma imkanını sunabilir.

Kategorimizi incelediğinizde sabun tozu fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Yeni başlayacaklar için pratik bir kullanım şansı sunan bu ürünler cazip fiyatlarıyla da her bütçeye hitap edebiliyor. Sitemiz üzerinden toplu sipariş de verebilirsiniz. Ürün seçenekleri arasında mum bazı da bulunuyor. Hazır parafin kendi mum dizaynlarınızı hazırlamanız ya da hazır kalıplar kullanarak mum yapmanız için ideal bir ürün olabiliyor. Her biri 1 kg şeklinde ambalajlanmış olan sabun, taş ya da mum bazlarını uygun fiyatlar ve cazip ödeme kolaylıklarından faydalanarak hemen satın alın. 

Dolina