Ürün sepete eklenmiştir.
0554 170 18 14 2 Günde Kargo - Kapıda Ödeme - Kredi Kartına 3 Taksit
Bizi Takip Edin:
SEPET 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
ÜRÜN FİLTRELEME
Marka
Tümünü Göster
Filtrelemeyi Sıfırla

 

         SANATSAL MALZEMELER

   Onlarca renk ve tonlarda resim kağıtlarına ve tuvallere estetik olarak aktarılan duygu ve düşünceler, gerek dekorasyon amaçlı gerekse hobi olarak insanların yaşamında önemli bir yere sahiptir. Resim sanatı ile uğraşanlar içinse resim malzemeleri her şeyin üstündedir. Resim sanatı ile ilgili ihtiyaç duyulan tüm malzemelerde en kaliteli ve en hesaplı fiyatları ile son derece önemli bir hizmet sunan hobitrend, en gözde marka ürünleri ile her ihtiyaca cevap vermektedir.

 Sanatsal Boyalar

            Sulu boyadan yağlı boya ve pastel boyaya, guaj boyadan akrilik boyaya kadar her kategoride onlarca renkte boya malzemeleri sunan firmamız; fırçaları, resim ve çizim malzemeleri ile sektörün lider firmasıdır. Art Design, Bruynzeel Design, Faber Castell, Hobitrend, Marvy ve daha birçok dünyaca ünlü sanatsal boyama malzemeleri ile her sanatçının aradığını bulduğu bir adres olarak en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktadır.

 Sanatsal Boya Malzemeleri

            İster sulu boya ister guaj boya veya pastel boya ile çalışın, her ebatta tuval çeşitleri, boya paletleri, spatüller, şövalye çeşitleri, fırça boya tüpleri ve yardımcı malzemeleri firmamızın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Büyük küçük herkesin favorisi olan pastel boya çeşitlerinde her ihtiyaca uygun yumuşak yuvarlak yağlı ve jumbo yuvarlak yağlı pastel boya çeşitlerini en ekonomik fiyatlarla bulacaksınız. Her teknikte resim yapabileceğiniz boya çeşitleri ve yardımcı malzemelere sahip olan firmamız, seçim yapmakta zorlanacağınız marka ve modelleri ile aradığınız firmadır.

 Sanatsal Boyamanın Olmazsa Olmazı Defter ve Kalemler

            Çizim malzemeleri arasında ilk sırada yer alan çizim defterleri ve kalemlerinde dereceli çizim kalemleri, grafit kalem çeşitleri, kumaşa transfer kalemleri ve daha birçoğunu hobitrend de bulacaksınız. Her ihtiyaca cevap veren en popüler çizim kalemleri ve onlarca kategoride çizim defterleri ile firmamız, parlak kuşe kağıdından kareli çizgili meşk defterine, kalın ciltli sketch defterinden kara kalem, sulu boya ve eskiz defterine kadar en çok satan sanatsal boyama malzemelerine sahiptir.

Dolina