Ürün sepete eklenmiştir.
0554 170 18 14 2 Günde Kargo - Kapıda Ödeme - Kredi Kartına 3 Taksit
Bizi Takip Edin:
SEPET 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

TAKI TASARIM MALZEMELERİ

Yaratıcı takılar ve daha özgün bir aksesuar kullanımı için insanlar takı tasarım çalışmalarını gerçekleştirir. İşte bu noktada malzeme temini adına Hobitrend.com içerisindeki ürünler tüm ihtiyaçları karşılayacak seviyededir. Kolye, küpe, bileklik ve birçok takı çeşidi için gereken malzemelerin temini kolaylıkla sağlanır. Üstelik zengin ürün çeşitliliği sayesinde daha özgün ve yaratıcı takıların tasarlanmasına da olanak sağlar. Modern ve şık takı tasarımları için gereken ne varsa hepsi Hobitrend içerisinde tüm ilgililerini bekliyor.

 Takı Aparatları

            Tasarlanacak takının bir arada durmasını sağlayacak ürünlerdir. Farklı çeşitlerine göz atılabilir ve yapılacak ürünlere göre temin edilebilir. Takım olarak tasarlanması düşünülen ürünler için de yeterli şekilde aparatlar bulundurulabilir.

 Boncuklar

            İplerle birlikte bir arada değerlendirilebilir. Farklı ürün tasarımlarına hitap edecek çeşitlilikte boncuk alternatifleri bulunmaktadır. Takı boncuğu olarak yer alan bu ürünlerde renk solması ve kırılma gibi sorunlar oluşmaz.

 Takı İpleri ve Zincirler

            Kolye malzemesi ve bileklikler için temin edilebilecek oldukça farklı çeşitlilikte takı ipleri ve zincirleri bulunmaktadır. Kaliteli malzemelerden üretilen zincir ve ipler, tasarımları uzun süre dayanıklı bir şekilde bir arada tutar.

 Takı Uçları

            Kolyelerin tasarlanmasında kullanılan bu ürünler, renkleri ve malzemeleri ile birçok alternatifi bir arada sunar. Küpe yapımı için de özgün bir şekilde kullanılabilirler.

 Klips, Kanca ve Kapama

            Takıların olmazsa olmazları arasında yer alan bu ürünler, tasarımların kullanılabilmesi için mutlaka eksiksiz şekilde temin edilmelidir. Takı ipi, zincirler ve diğer aparatları bir arada tutar.

 Takı Yapım Malzemeleri

            Kolye, bileklik malzemeleri ve daha birçok takı ürününe fayda sağlayacak çeşitlilikte malzemeler yer almaktadır. Çeşitlilik sayesinde ürün tasarımları daha farklı türlerde gerçekleştirilebilir. Takı aparatları olarak da geçen bu ürünler mutlaka eksiksiz şekilde temin edilmelidir.

            Kendi takılarını keyifle tasarlamak isteyen ve daha az maliyet ile daha çok takı elde edebileceğini bilen herkes için Hobitrend ürünleri keşfedilmek için bekliyor. Alınan malzemelerle daha özgün ve çok sayıda takı elde edilebilecek. Malzemeler hem görselliği hem de işlevselliği ile oldukça modern ve kullanışlı parçalardan oluşmaktadır. Günümüzün trend modellerini şimdi isteyen herkes kendisi tasarlayabilecek.

Dolina